Üyelik Başvuru Formu

NEDİR
Girişim Hareketi, yeni girişimleri başlatma yolunda girişimci adaylarını güçlendirmeye yönelik aksiyon odaklı destekçiler, yatırımcılar ve paydaşlardan oluşan bir ağdır.

KİMLERDEN OLUŞUR
Girişim Hareketi, bireysel veya kurumsal aksiyon odaklı, girişimci adayı, destekçi, yatırımcı ve paydaşlardan oluşur.

NEDEN KATILMALISIN
Yerelde aksiyon alan, global etkisi olan, yeni girişimlerin başlatılması için aynı bakış açısı ile bir araya gelmiş destekçilerin olduğu bir ağın parçası olmak veya bunu başlatmak istiyorsan Gain Global senin için doğru yerdir. Bize Katıl!


Gain Global

Üyelik Kaydı ile birlikte Girişim Hareketi ağının bir parçası olarak yıl içerisinde gerçekleşen etkinliklere katılım hakkı veya özel etkinliklerden avantajlı yararlanma hakkına sahip olursunuz.

Üyelik Paketleri: Seminer, Sohbet, Atölye, Sosyal Ağ Üyeliği, Webinar, CoFounder Toplantısı, Girişimci Geliştirme Toplantısı, Network Toplantısı, Zirve ve Forum, Özel Eğitimlere Davet etkinliklerini kapsamaktadır. 

Membership Terms

1. Üyelik döneminiz üyeliğinizin başlangıç tarihi itibariyle başlar ve yıllık olarak yenilenir.

2. Üyelik kategorisine bağlı olarak üyeliğiniz ile ilgili hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Üyeler, düzenlenen etkinlik ve sağlanan özel imkanlardan üyelik paketi kapsamı yararlanır.

3. Başvuru itibariyle üyelik ödemesi gerçekleştirilir. Yenileme döneminde 5 gün içerisinde yenilemesi yapılması gerekir. Aksi durumda üyelik kaydı geçersiz sayılacaktır.

MİSYON
Girişimcilik alanında farkındalık oluşturmak ve girişim fikirlerinin şirketleşerek büyümesini kolaylaştıracak iş birliği ortamları geliştirmek.

VİZYON
Bölgenin en yaygın girişim ağı olmak.

HEDEF
2020’de, 20 ülkede 200 şehirde 20.000 üye ile çalışmalarını yürüten bir girişim ağı olmak.

DEĞERLER
Yenilikçi
Güvenilir
Samimi
Paylaşımcı
Sürdürülebilir

SLOGAN
Katılımcıları; buluşmaya, bir araya gelmeye, aksiyon almaya, öğrenmeye, projeler başlatmaya, paylaşmaya, sonuç odaklı çalışmaya, büyümeye ve etki oluşturmaya davet eder.
Loading