Image

Run in the Dark - Ankara 2019

TED Ankara Koleji , Ankara, Türkiye

Image

Run in the Dark (RITD); İrlanda merkezli Mark Pollock Trust isimli, felç hastalığının tedavisi için çalışmalar yürüten, kar amacı gütmeyen bir kuruluşun her yıl dünyanın birçok kentinde aynı tarihte akşam karanlığında düzenlenen bir yardım koşusudur.

Dünyanın birçok yerinde aynı anda gerçekleştirilen "Run in the Dark" etkinliği 13 Kasım 2019 Çarşamba günü Ankara'da ikinci defa gerçekleşecek. Hedef, bu anlamlı yardım koşusunu gelenekselleştirmek. Katılımcılar, Türkiye'nin en büyük ve eşsiz kampüs alanlarından biri olan TED Ankara Koleji Kampüsü'ndeki parkurda 5 bin metre koşacak. 

Etkinliğin Ankara ayağını Mark Pollock Vakfı işbirliğiyle Dünya Ekonomik Forum'unun gençlik inisiyatifi olan Global Shapers Topluluğu'nun Ankara ekibi ve TED Ankara Koleji ortak düzenliyor. Organizasyona birçok marka destek veriyor.

* Etkinlikten elde edilecek gelir, felç tedavisi çalışmalarında kullanılmak üzere Mark Pollock Vakfı'na aktarılacaktır.

* Koşu başlangıcından önce esneme ve ısınma antremanı gerçekleştirilecektir.

* Etkinlik açılışı, koşu öncesi hazırlık ve toplu fotoğraf çekimi için tüm katılımcıların 19:30’da hazır bulunması gerekmektedir.

* TED Ankara Koleji kampüs girişinden itibaren koşu parkuruna yönlendirme, ilgili işaretler/levhalar ve de TED Ankara yetkilileri ve güvenlik görevlileri tarafından yapılacaktır.

* 12 yaş altı çocuklar -veli eşliğinde- ücretsiz katılabilir, bu çocuklar için kayda gerek yoktur.

* Etkinlikte acil yardım ve sağlık ekibi hazır bulunacaktır.

* Kayıt-Ödeme yalnızca online olarak yapılmaktadır. 

* Ulaşımı kendi imkanlarıyla sağlayamayan katılımcılar için 18:00'de TED Üniversitesi (Adres: Ziya Gökalp Caddesi No: 47 - 48 06420, Kolej, Çankaya / Ankara) yanından ve etkinliğin ardından etkinlik noktasından 21:30'da aynı noktaya olmak üzere gidiş-dönüş servis aracı kalkacaktır. Sınırlı kontenjanı bulunan bu servis imkanından faydalanmak isteyen katılımcıların aşağıdaki e-posta adresine kayıt işlemlerini yaptıktan sonraki 24 saat içerisinde talep bildirmeleri gerekmektedir.

* Etkinlikte yer alan her katılımcı herhangi bir sağlık engeli olmadığını ve sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul ve beyan eder. (Each participant in the event accepts and declares that she/he has no health issue and takes the responsibility of her/his health status.)

Run in the Dark - Ankara 2019

https://www.runinthedark.org/ankara/

13 Kasım 2019 Çarşamba, 20:00

TED Ankara Koleji (Adres: Taşpınar Mahallesi 2800. Cadde No: 5 İncek, Gölbaşı / Ankara 06830)

Global Shapers Community - Ankara Hub

E-posta: globalshapersankara@gmail.com

Run in the Dark - Ankara 2019
Katılım ücreti, felç tedavisi çalışmalarında kullanılmak üzere Mark Pollock Vakfı'na aktarılacaktır.
₺ 65.00
Run in the Dark - Ankara 2019 Address TED Ankara Koleji , Ankara, Türkiye Get Directions
Wednesday, November 13, 2019 20:00 - 21:30
© Copyright 2020
Loading