SANART Estetik ve Görsel Kültür Derneği Üyelik Başvurusu

SANART üyesi olmak için aşağıdaki formu doldurup "BAŞVUR" düğmesine tıklayınız. Formda doldurulması zorunlu tutulan alanlar Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından derneğimizden istenen bilgilerdir.


I accept Raklet terms of use and privacy policy.

SANART - Estetik ve Görsel Kültür Derneği

SANART Üyeleri SANART etkinliklerinden öncelikli olarak haberdar edilir, SANART Türkiye Estetik Kongreleri ve SANART tarafından düzenlenecek diğer etkinliklere indirimli fiyatlarla katılabilir, ayrıca SANART'ın amacına uygun olarak düzenleyecekleri etkinlikler için SANART'tan destek alabilirler.

Membership Terms

Üyeliğinizin tamalanabilmesi için SANART'ın İş Bankası ODTÜ Şubesi'ndeki hesabına 2019 yıllık üyelik ödentisi olan 100 TL'yi aktarmanız gerekmektedir (Öğrenci Üyelik ödentisi 25TL dir). Yıllık ödentiniz alındığında üyeliğiniz yönetim kurulunun görüşü çerçevesinde onaylanacak ve size bilgi verilecektir. Lütfen ödeme yaparken açıklama kısmına Adınızı, Soyadınızı ve "Yeni Üyelik Yıllık Ödentisi" notunu giriniz. IBAN: TR84 0006 4000 0014 2291 3132 41
If you are a non-Turkish citizen, but a resident in Turkey, you can become a member of SANART by sending us an e-mail at info@sanart.org.tr Üyelikle İlgili aksaklıklar ve sorularınız için info@sanart.org.tr adresine yazabilirsiniz.
Loading