Image

Tosun Terzioğlu Burs Fonu için Paris Maratonu'nda Koşuyoruz

Image

Tosun Terzioğlu Burs Fonu için 9 Nisan 2017 pazar günü mezunumuz ve SUMED Yönetim Kurulu üyemiz Sevgi Ceyda Şairoğlu Sezginer Paris Maratonu'nda koşacak. Tüm üyelerimizin desteklerini bekliyoruz.

Sevgili Hocamız Prof. Dr. Tosun Terzioğlu, Sabancı Üniversitesi'nin Kurucu Rektörü olduğu 1997- 2009 yıllarında vizyoner kişiliği, üstün yöneticilik becerileri, hiç esirgemediği sevgi ve emeği ile Sabancı Üniversitesi'nin bir Dünya Üniversitesi olma yolculuğunda eşsiz bir rol oynamıştır. Kendisini her zaman sevgi, saygı ve minnetle anacağız. 

Üniversitemizin kuruluşunda ve gelişmesinde üstün hizmetleri olan sevgili Hocamız Tosun Terzioğlu'na Allah'tan rahmet, ailesi, sevenleri, Türk bilim dünyası ve tüm Sabancı Üniversitesi ailesine başsağlığı dileriz. 

SÜMED Yönetim Kurulu olarak Tosun Hocamızın Üniversitemiz ve bizler için bugüne kadar verdiği emeğe katkıda bulunmak amacıyla Sabancı Üniversitesi Burs Fonu'na aktarılmak üzere 'Tosun Terzioğlu Burs Fonu' açma kararı aldık. Tosun Hocamızı da mutlu edeceğine inandığımız bu fona destek vermek isterseniz yukarıda belirtilen alana istediğiniz tutarı girip yönlendirmeleri takip etmenizi rica ederiz.  

Tosun Terzioğlu Burs Fonu
Tosun Terzioğlu Burs Fonu'na katkıda bulunmak için belirtilen alana istediğiniz tutarı ve sağındaki bölüme 1'i seçeneğini girerek yönlendirmeleri takip etmenizi rica ederiz.
Tuesday, February 23, 2016 20:00 - Tuesday, May 30, 2017 23:30
Loading